http://wszystkoobieganiu.com.pl

Co pić latem? Nowa propozycja izotoników. PDF Drukuj Email
piątek, 17 lipca 2015 10:36

OSHEE FOR RUNNERS to izotonik dedykowany biegaczom. Jego oryginalna formuła nie tylko ugasi pragnienie, odpowiednio nawodni i doda energii w trakcie biegania, ale także pozytywnie wpłynie na obciążone stawy.

Bieganie ma coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego - to najprostszy i najtańszy sposób na zadbanie o zdrowie, dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę. Dlatego na ulicach, chodnikach i ścieżkach miast, miasteczek i wsi spotykamy coraz więcej trenujących osób. Dowodem na to jest także rosnąca popularność masowych imprez biegowych, na których padają rekordy frekwencji.

 

instagram oshee runers

To niegazowany napój funkcjonalny o orzeźwiającym, pomarańczowym smaku, który charakteryzuje się stężeniem osmotycznym zbliżonym do płynów ustrojowych człowieka, dlatego szybciej niż woda, soki, czy inne napoje wchłaniany jest przez organizm. W swoim składzie zawiera m.in. magnez, potas, a także witaminy z grupy B tj. witamina B6, niacyna i biotyna. Magnes i potas poprawiają gospodarkę elektrolitową, a także pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Natomiast witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, niacyna zmniejsza uczucie zmęczenia, a biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

OSHEE FOR RUNNERS optymalnie nawadnia, a tym samym wpływa na wydłużenie i komfort treningu biegacza. Dietetycy rekomendują picie izotoników według określonych zasad (więcej piszemy o tym w naszych Poradach).