http://wszystkoobieganiu.com.pl

Odżywki TORQ zdobywają polski rynek PDF Drukuj Email
środa, 25 czerwca 2014 08:47

Na polski rynek została wprowadzona nowa marka odżywek TORQ. Producent kieruje swoją ofertę do biegaczy, triathlonistów, kolarzy i innych osób aktywnie uprawiających sport. W ofercie TORQ są żele, batony, izotoniki o szerokiej  gamie smaków. Wszystkie składniki są naturalnymi substancjami,  odżywki nie zawierają  sztucznych aromatów, barwników ani CUKRU. Produkty są odpowiednie dla wegan. Zarówno batony jak i żele posiadają estetyczne, łatwe w otwarciu i wygodne opakowania.

TORQ jest centrum sportowej kompetencji w zakresie treningu i odżywiania sportowców endurance. Nasze korzenie tkwią w MTB, ale już od wielu lat opiekujemy się biegaczami długodystansowymi i triatlonistami. Wszystkie dyscypliny i aktywności wytrzymałościowe są nam bliskie. Team Torq-a stanowią aktywni sportowcy, konsultanci i zawodowi dietetycy (często 2 albo 3 w jednym).

Kwatera główna Torqa mieści się w Anglii, ale Torq jest firmą działającą aktywnie w wielu krajach Europy, Azji i w Australii. Wspieramy sportowców radą i produktami. W wielu krajach mamy własne teamy rowerowe, biegowe i triatlonowe. Na miarę naszych możliwości wspieramy też indywidualne kariery sportowe. Od 2014 r. generalnym dystrybutorem Torq-a na Polskę jest p. Krzysztof Janik - wcześniej MTB biker, a teraz aktywny maratończyk związany ze sportem w wielu jego odmianach przez całe życie. Spotkacie nas na wielu zawodach rowerowych, biegowych i triatlonowych.

TORQ Square

Tekst promocyjny