http://wszystkoobieganiu.com.pl

Profesjonalne odżywki PDF Drukuj Email
środa, 22 listopada 2006 13:11

PowerBar jest światowym liderem produkcji odżywek dla sportowców. Marka PowerBar powstała w Stanach Zjednoczonych w 1986 roku. W Europie działamy w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Francji, Portugalii, Finlandii i w Polsce.

Siedziba PowerBar Europe mieści się w Monachium. Firma jest częścią koncernu Nestle, światowego potentata produkcji żywności. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 3 lat, w tym czasie zdobyliśmy wielu odbiorców i byliśmy sponsorem wielu imprez, m.in. Półmaratonu Philips’a w Pile, biegów ulicznych.

Haile Gebrselassie wygrał w 2006 r. maraton w Berlinie

Od wielu lat PowerBar wspiera znanych sportowców, wśród których są m.in. Haile Gebrselassie, Lance Armstrong, Norman Stadler, Ole Einar Bjorndalen. O jakości produktów firmy PowerBar świadczy nie tylko przekonanie do nich najbardziej znanych na świecie sportowców.

Lance Amstrong skończył z kolarstwem i zaczyna biegać maratony

Z produktów korzystają podczas treningów i zawodów lekkoatleci, kolarze, kajakarze, wioślarze, rugbiści, piłkarze i pływacy. Nasze słynne żele i batony to nieodzowne uzupełnienie energii dla maratończyków i osób uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe. Produkty dostarczające witamin i minerałów niezbędnych do przywrócenia i podtrzymania energii produkowane cenią sobie zarówno wyczynowcy, jak i amatorzy.

Topowe produkty

PowerBar Performance 65g i 35g jest batonem opartym na składnikach zbożowych
o wysokiej zawartości węglowodanów. PowerBar dostarcza wszystkich tych składników odżywczych, które decydują o tym, że organizm może osiągnąć optymalną wydolność. Cieszy się szczególną popularnością u światowej klasy biegaczy, kolarzy i lekkoatletów, nadaje się również jako uzupełniająca dawka energii w drodze, w biurze lub po prostu jako przekąska w trakcie dnia.

PowerBar Harvest (60g) jest batonem, który uzupełnia energię w trakcie codziennego maratonu życia. Odżywcza przekąska będąca uzupełnieniem stałych codziennych potraw. Dostarcza wyrównanej odżywki oraz energii na dłuższy czas.

PowerBar Protein Plus (55g) to seria batoników o bardzo niskiej zawartości tłuszczu. Idealny dla wszystkich, którzy prowadzą aktywne życie i mają podwyższone zapotrzebowanie na białko. Oferta skierowana zarówno dla sportowców wyczynowych jak i wszystkich masowo uprawiających sport – smaczne i wysokowartościowe źródło białka. Dzięki zawartym węglowodanom dostarcza na długi czas energii, nie powodując przy tym nagłych zmian zawartości cukru we

krwi.

PowerGel (41g) działająca natychmiastowo dawka energii podczas intensywnej aktywności sportowej. PowerGel zawiera węglowodany, które szybko dostarczają energii nawet podczas wzmożonego wysiłku. Składniki PowerGel są łatwo wchłanialne przez organizm i nie obciążają żołądka. Dzięki specjalnie zaprojektowanej kombinacji składników ilość cukru we krwi utrzymuje się na właściwym poziomie także po wysiłku.

Performance Sports Drink (saszetka 35g na 0,5 litra wody i puszka 700g na 10 litrów wody)
to izotoniczny napój wspomagający regulację gospodarki wodnej organizmu w trakcje intensywnego wysiłku. Dzięki odpowiedniej zawartości minerałów zapobiega utracie płynów i stymuluje siły odpornościowe. Jest idealny do regeneracji wyczerpanego organizmu.

Asortyment

PowerGel

cytrynowy, waniliowy, owoce tropikalne,

truskawkowo- bananowy

PowerGel z kofeiną

zielone jabłko, czarna borówka

Baton Performance 65g

waniliowy, bananowy, jabłkowo-cynamonowy, ciastko z kremem

Baton Performance 35g

bananowy, ciastko z kremem, waniliowy

Baton Harvest

wiśniowy, truskawkowy

Baton Protein Plus

waniliowo – kokosowy

Napój Performance Sports Drink 700g

(na 10 l wody), 35g (na 0,5l wody),

zestaw z bidonem 525g (na 7,5l wody)

cytrynowy, pomarańczowy, jagodowy

Napój Fit`n Fresh 1 litr

(na 20 litrów wody)

pomarańczowy, cytrynowy, owoce leśne, ananasowy, wiśniowo – bananowo – jogurtowy, malinowo – jogurtowy, wieloowocowy

Bidon 0,5l

Bidon 0,7l

błyskawiczne zamówienia: tel. kom. 609 442 102
Możliwość zakupów w naszym sklepie internetowym "Wszystko o bieganiu"