http://wszystkoobieganiu.com.pl

Zobacz, jak biegać po schodach? PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lutego 2013 22:37

Prezentujemy pierwszy z serii czterech filmików promocyjnych trzeciej edycji Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie. Seria filmików została nakręcona po to, aby ułatwić zawodnikom przygotowanie do startu w biegu oraz przekazać szerszemu gronu odbiorców podstawowe informacje dotyczące treningu oraz taktyki i techniki biegania po schodach.

Gościem specjalnym i ekspertem podczas nagrań był Piotr Łobodziński - mistrz Polski, brązowy medalista Mistrzostw Europy oraz drugi zawodnik Pucharu Świata w biegach po schodach w 2012 roku. Bieganie po schodach stale zyskuje na popularności na całym świecie. Najwięcej tego typu zawodów odbywa się w USA, ale coraz większe eventy organizowane są także w Europie, Azji, Australii i Ameryce Południowej. W zeszłym roku w zawodach po schodach wzięło udział ponad 100 tysięcy osób.

Bieg Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie należy do prestiżowego grona wyścigów rangi Masters Race - najważniejszych zawodów na świecie. Wśród nich znajdują się także m.in. wyścigi na słynny Empire State Building w Nowym Jorku, wieżowiec Taipei 101 na Tajwanie czy drapacz chmur Willis Tower (dawniej Sears Tower) w Chicago. W tegorocznych zmaganiach w biurowcu Rondo 1 udział weźmie ścisła czołówka najlepszych zawodników w Europie.


Linki do pierwszego filmiku promocyjnego:
- High Quality: http://www.sportevolution.pl/BNSrondo1_odc1_HQ.mp4
- Low Quality: http://www.sportevolution.pl/BNSrondo1_odc1_LQ.mp4


Materiał dostępny jest także w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=lAk_l-rsnK4&feature=youtu.be

Więcej informacji można znaleźć m.in. na www.biegnaszczyt.pl oraz

 

Poprawiony: środa, 03 kwietnia 2013 21:41