http://wszystkoobieganiu.com.pl

Praktyczny zestaw dla biegaczy! PDF Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2012 14:52

Warto pomyśleć już o nowym sezonie biegowym. Pomogą w tym nasze książki: "Praktyczny Poradnik dla Biegaczy Runner's Word", najpopularniejszy poradnik na świecie, w zestawie z "Treningowym Dzienniczkiem Biegacza ". Partnerem sprzętowym Dzienniczka jest NIKE, a merytorycznym Poland Running Academy.

To nie tylko rzetelne źródła porad dla początkujących i zaawansowanych amatorów biegania, które do tej pory są najchętniej sięgane nie tylko przez amatorów biegania. To także wiele tajników treningów, porad żywieniowych i ciekawych historii znanych biegaczy. Zamiast uczuć się na błędach - swoich i znajomych przyjaciół  biegaczy - lepiej poznać arkana techniki biegania, zasad odżywiania, zapobiegania kontuzjom i układania planów treningowych przygotowujących do pierwszego startu i pobicia życiówki.

W promocyjnym pakiecie znajduje się dwie unikatowe pozycje. "Treningowy Dzienniczek Biegacza" to pierwsza na polskich rynku taka pozycja dla biegaczy. Po raz pierwszy ukazała się w 2003 r. Od początku jej głównym Partnerem jest NIKE. Pomysłodawcą i autorem jest Przemek Walewski.  Na 74 stronach znajdziecie porady, analizy, rubryki do codziennej analizy treningu. Porady Haile Gebresllasie, Pauli Radcliffe, Paula Tergata. O ćwiczeniach rozciągających pisze specjalnie dla nas Witold Szmańda,maratończyk i osobisty  trener gwiazd z Hollywood (Keanu Reeves, Izabela Miko, Alicja Bachleda-Curuś, Heidi Klum. Porady czołowych polskich maratończyków, tabele podumowań miesięcznych i rocznych, kosztów wyjazdów startowych oraz książęczka zdrowia  biegacza.

 

"Praktyczny Poradnik dla Biegaczy Runne's World" to porady czołowych trenerów i biegaczy z USA, wzbogacone komentarzami polskich ekspertów. Specjalny rozdział poświęcony jest bieganiu kobiet. Obalone tu są mity, które eksponowane są rozmaitych forach. Warto zapoznać się z opiniami praktyków. W książce znajduje się też recepta na "dobrą wagę". Odpowiednia, zrównoważona dieta, która pozwoli na zachowanie szczupłej sylwetki i osiąganie życiowych możliwości. 

Promocyjna cena pakietu: 40 zł. Koszty wysyłki ponosi wydawca.


Nota wydawnicza:

 

Amby Burfoot  "Praktyczny Poradnik dla Biegaczy", Cena detaliczna 33 zł , ARF Agencja Prasowa,/Wszystko o Bieganiu, 352 stron

Przemek Walewski  "Treningowy Dzienniczek dla Biegaczy", ARF/Wszystko o Bieganiu, 74 strony , cena detaliczna 20 zł 

Zamówienia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczba promocyjnych zestawów jest OGRANICZONA!


 

Bez_nazwy

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 07 stycznia 2013 14:25