http://wszystkoobieganiu.com.pl

Przygotuj się do sezonu z Sebastienem Chaigneau PDF Drukuj Email
czwartek, 24 lutego 2011 19:25

The North Face Get Ready For to cykl filmów przeznaczonych dla biegaczy wytrzymałościowych, którzy przygotowują się do nadchodzącego sezonu.

W każdym z odcinków Sebastien Chaigneau, przy współpracy z innymi zawodnikami z The North Face Performance Team, postara się przekazać kilka cennych uwag na temat treningu. Nie zabraknie także relacji z obozów, przygotowujących do znanych na całym świecie biegów, takich jak: The North Face Trans Gran Canaria, The North Face Lavaredo Ultra Trail czy The North Face Ultra Trail Du Mont Blanc. W przypadku każdej z tych imprez, Sebastien przeanalizuje trasę, opowie o najtrudniejszych miejscach i sprzęcie jaki należy ze sobą zabrać.

W pierwszym odcinku Chaigneau omawia zasady treningu zimowego, a także wpływ, jaki okres ten wywiera na ciało zawodnika. W krótkim filmie nie zabrakło także praktycznych ćwieczeń siłowych oraz konkretnych pomysłów na utrzymanie formy o tej porze roku.

W drugim odcinku Francuz wraz Zigorem Itturietą (nowym członkiem teamu The North Face), odwiedzają obóz przygotowujący do biegu The North Face Trans Gran Canaria. Wraz z organizatorem biegu omawiają największe trudności, jakie czekają na nich oraz innych zawodników na trasie oraz przekazują kilka cennych porad na temat wyboru strategii.


Filmy do obejrzenia: TUTAJ i w POLAND RUNNING TV

race_2
fot. MOUSS PRODUCTION
Poprawiony: czwartek, 24 lutego 2011 19:40