http://wszystkoobieganiu.com.pl

Trening do Human Race! PDF Drukuj Email
środa, 06 sierpnia 2008 13:11

Przygotuj się do biegu z całym światem!

http://www.sciezkibiegowe.pl/page/1274/Jak-sie-przygotowac

Największy bieg na świecie Nike+ Human Race zbliża się wielkimi krokami. Rejestracja trwa, a my wzmacniamy kondycję... Dołącz do nas na Ścieżkach Biegowych Nike, w klubach Gymnasion lub poćwicz sam, zgodnie ze swoim programem treningowym. Przygotuj się, aby w dobrej formie przebiec linię mety.

Do biegu Nike+ Human Race możesz przygotować się na kilka sposobów:

Lubisz ćwiczyć w grupie na świeżym powietrzu?
Dołącz do nas na pięciu
Ścieżkach Biegowych Nike w Warszawie (Park Skaryszewski, Park Leśny Bródno, Lasek Bielański, Pole Mokotowskie i Las Kabacki). Od 1 do 30 sierpnia 2008 r., we wtorki i czwartki o godz. 19.00, trenerzy Nike prowadzić tam będą treningi przygotowawcze do biegu na 10 km.

Dodatkowo specjalny program treningowy przygotował Fitness Klub Gymnasion. W trzech warszawskich klubach, na hasło: "Trening do Human Race", możesz wziąć udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych na świeżym powietrzu przez doświadczonych trenerów Gymnasionu. Zajęcia odbywają się codziennie, w godzinach od 19 do 20, w następujących klubach: C.H. Ursynów (ul. Puławska 427 ), Focus Park (Al Armii Ludowej 26) oraz w Centrum Olimpijskim (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4). Nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Wybierasz trening indywidualny?
Wykorzystaj programy treningowe opracowane specjalnie dla przygotowujących się do biegu Nike+ Human Race. Wejdź na stronę
nikeplus.com i wybierz program, który najbardziej pasuje do twojej obecnej formy.

Zarejestruj się elektronicznie

Do 25 sierpnia 2008 r. zapisz się on-line na stronie nikeplus.com, a następnie do 30 sierpnia odbierz swój Pakiet Startowy na stoisku rejestracyjnym w Arkadii (Warszawa, Al. Jana Pawła II 82, w godz. 12.00-21.00).

 

Zgłoś się osobiście

Do 30 sierpnia 2008 r. przyjdź do Arkadii lub Galerii Mokotów lub odwiedź jeden z Mobilnych Punktów Rejestracyjnych, których terminarz i lokalizację znajdziesz tutaj (link do: http://www.sciezkibiegowe.pl/page/1271/Rejestracja). Swój Pakiet Startowy odbierzesz w miejscu zapisu.